Mgr Fizjoterapii Anna Bałuk

Anna Bałuk

Ania może pochwalić się szeroką wiedzą z zakresu metod leczenia bólu. Posiada bogate doświadczenie z zakresu fizjoterapii. W naszej klinice zajmuje pacjentami w sposób kompleksowy. Jest odpowiedzialna nie tylko za wykonywanie profesjonalnych zabiegów rehabilitacyjnych, ale także nadzoruje kwestie organizacyjne, aby pacjenci otrzymali holistyczną opiekę i wsparcie na każdym etapie leczenia. 

Jest specjalistką od rehabilitacji prowadzonej w celu leczenia bólu występującego u pacjentów pooperacyjnych. Zajmuje się także osobami po urazach, które zmagają się z fizycznym cierpieniem. Posiada także specjalistyczną wiedzę, która pozwala jej na prowadzenie fachowej rehabilitacji dopasowanej do potrzeb pacjentów, którzy przeszli chorobę COVID-19 spowodowaną wirusem SARS-CoV-2.

Poza udzielaniem pomocy rehabilitacyjnej pacjentom, Anna Bałuk zajmuje się również kontaktem z lekarzami i innymi placówkami, a także kontrahentami i współpracownikami zewnętrznymi. Ania jest osobą kreatywną, odpowiedzialną, profesjonalną i wyjątkowo empatyczną, dlatego stanowi ważny filar naszego zespołu.