Lek. Med. Marta Szymańska

lek. med. Marta Szymańska

Dr Szymańska rozpoczęła specjalizację z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w 2009 roku w Berlinie, gdzie pracowała m.in. na Oddziale Ortopedii i Traumatologii w szpitalu Vivantes Klinikum Am Urban. Staże z chirurgii odbyła m. in. w Kanadzie w szpitalu Bluewater Health w Ontario oraz we Francji w Hopital de la Cavale Blanche w Bretanii.

Uczestniczyła w licznych kursach oraz kongresach w Polsce oraz zagranicą, m.in. zorganizowanym przez prestiżowe stowarzyszenie American Institute of Ultrasound in Medicine (AIUM) w Nowym Yorku oraz EFSUMB (Euroson) w Grenadzie, Hiszpanii. Jest członkinią European Pain Federation EFIC. 

Pani doktor posiada długoletnie doświadczenie zarówno chirurgiczne jak i diagnostyczne, szczególnie w zakresie badań ultrasonograficznych zdobyte w szpitalach i klinikach urazowo-ortopedycznych w Polsce oraz za granicą.

Korzystając ze zdobytej wiedzy podczas szkoleń AIUM Pani doktor, jako pierwsza w Polsce, zaczęła wykonywać zabieg o nazwie „hydrodekompresja” (hydrodissection) – metodę zastępującą operację chirurgiczną w takich schorzeniach jak m.in. zespół cieśni kanału nadgarstka. Jako jedyny specjalista w naszym kraju, na przestrzeni lat wykonała kilka tysięcy zabiegów hydrodekompresji, jeszcze przed założeniem The Pain Clinic. Hydrodekompresję wykonuje zgodnie z wymogami techniki hydrodissection, która jest bezwzględnym warunkiem prawidłowego i bezbolesnego przeprowadzenia zabiegu.

Pani doktor stworzyła klinikę leczenia bólu The Pain Clinic razem z zaufanym zespołem, w celu leczenia pacjentów skutecznie, prawidłowo technicznie i w sposób jak najmniej dla nich obciążający, kierując się myślą mówiącą by „podnosić komfort życia naszych Pacjentów poprzez świadczenie usług medycznych najwyższej jakości”.

Zobacz opinie pacjentów tutaj.