Lek. med. Jakub Pacholczyk

Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2015 roku związany z Oddziałem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Szpitalu Chirurgii Urazowej św. Anny w Warszawie.

Podczas wieloletniej pracy doktor Jakub Pacholczyk wykonał wiele skomplikowanych zabiegów operacyjnych, diagnozował oraz leczył pacjentów nie tylko w oddziale, ale również w przyszpitalnej poradni urazowo-ortopedycznej czy na izbie przyjęć. Aby nieustannie podnosić swoje kompetencje uczestniczył też w szkoleniach i kursach z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz USG w Polsce i we Francji.

Dr Pacholczyk na przestrzeni lat zdobył holistyczną wiedzę na temat urazów i schorzeń przewlekłych narządu ruchu oraz metod ich leczenia. W naszej klinice zajmuje się nieinwazyjnym leczeniem urazów, skręceń, złamań, zwichnięć oraz przewlekłych schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego.

Poza konsultowaniem i diagnostyką doktor wykonuje różnego rodzaju iniekcje dostawowe i okołostawowe oraz zabiegi pod kontrolą USG.  Pasjonuje się medycyną sportową i fizjoterapią ściśle współpracując z naszym zespołem fizjoterapeutów. Doktor wykonuje również zabieg hydrodekompresji, którego uczył się pod okiem prekursorki tej metody w Polsce, doktor Marty Szymańskiej.

W swojej praktyce dr Pacholczyk nastawiony jest na leczenie przyczyny a nie tylko objawów choroby. Zawsze zależy mu na doborze optymalnego leczenia dopasowanego indywidualnie dla każdego pacjenta.