Joanna Manołow

Psychoterapeuta, psychotraumatolog, analityk więzi prenantalnej

Joanna Manołow

Specjalistka współpracująca z naszą kliniką. W sprawie pytań lub umawiania wizyt prosimy o kontakt bezpośrednio z recepcją pod numerem 797 933 707.

Joanna Manołow jest specjalistką w dziedzinie psychoterapii integratywnej skupiającej różne rodzaje podejść i psychotraumatologii. Przez wiele lat pracowała również jako pedagog, rozwijając swoje umiejętności i wiedzę, które obecnie pozwalają jej skutecznie wspierać pacjentów.

W swojej karierze uczestniczyła w licznych szkoleniach, m.in. z zakresu Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej (ISTDP), terapii koherencji czyThe New Experience for Survivors of Trauma NEST oraz zdobyła wiele certyfikatów, m.in. certyfikat z terapii schematów International Society of Schema Therapy(claster B and C Personality Disorders).  Aktualnie kształci się również na kierunku psychologii klinicznej.

W swojej codziennej pracy zajmuje się pacjentami zmagającymi się z zaburzeniami osobowości, a także różnymi rodzajami traumy. Jednym z kluczowych obszarów działalności zawodowej jest wsparcie osób cierpiących na przewlekły ból. Dzięki wszechstronnemu podejściu, które łączy zarówno techniki psychoterapeutyczne, jak i wiedzę z zakresu psychotraumatologii, pacjenci zyskują szansę na skuteczne poradzenie sobie z bólem i jego konsekwencjami zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym.

Holistyczne podejście do bólu w naszej klinice pozwala na uzyskanie lepszych efektów leczenia. A współpraca pacjentów ze specjalistami zajmującymi się zarówno fizycznymi dolegliwościami, jak i psychoterapią otwiera drogę do kompleksowego podejścia. To połączenie zapewnia głębsze zrozumienie przyczyn bólu i oferuje szeroki zakres narzędzi terapeutycznych, co przekłada się na skuteczniejsze i bardziej zintegrowane strategie leczenia i poprawę jakości życia pacjentów naszej kliniki.