Lek.med. Marcin Krzyżanowski

Dr Marcin Krzyżanowski jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Na przestrzeni lat brał udział w wielu kursach i sympozjach w kraju i za granicą. Wśród nich znalazło się: The AO Davos Courses, Paris International Shoulder Course i wiele innych.

Od 2010 roku zajmuje się pacjentami na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej oraz przyszpitalnej poradni. Dodatkowo znajduje czas na prowadzenie zajęć dydaktycznych ze studentami. Posiada ogromne doświadczenie chirurgiczne oraz diagnostyczne, które zdobył podczas długoletniej pracy w placówkach publicznych oraz prywatnych. 

W swojej codziennej pracy zajmuje się leczeniem nieinwazyjnym i operacyjnym urazów oraz zmian pourazowych kończyny górnej i dolnej. Ponadto pomaga pacjentom z chorobami zwyrodnieniowymi, zespołami bólowymi oraz dolegliwościami ze strony barku oraz łokcia.

W naszej klinice, oprócz konsultowania pacjentów z wyżej wymienionymi dolegliwościami, wykonuje różnego rodzaju iniekcje dostawowe i okołostawowe oraz zabiegi pod kontrolą USG. 

Holistyczne podejście do pacjenta jest ważny elementem pracy doktora. Współpracuje zarówno z innymi specjalistami, jak i  naszymi fizjoterapeutami, aby pacjent mógł otrzymać opiekę na najwyższym poziomie i wrócić do życia bez bólu.