Adrianna Kordowska

Adrianna Kordowska

Ada jest specjalistką w zakresie kontaktu z pacjentami. Posiada szerokie doświadczenie w kontakcie bezpośrednim z klientami kliniki leczenia bólu. Wykazuje się wysokim profesjonalizmem oraz ponadprzeciętną empatią, która jest niezwykle istotna w pracy w klinice rehabilitacyjnej. Jest doceniana przez pacjentów oraz lekarzy. Dba o komfort każdego, kto odwiedza naszą klinikę leczenia bólu i nadzoruje wszystkie kwestie organizacyjne. 

Do jej głównych zadań należy pilnowanie terminarza lekarzy oraz nadzorowanie płynnego przeprowadzania wizyt poszczególnych pacjentów. Zajmuje się przygotowywaniem gabinetów lekarskich, a także kontaktem mailowym i telefonicznym z pacjentami w celu potwierdzenia wizyt lub w przypadku konieczności zmiany terminu spotkania. Nadzoruje również prowadzenie dokumentacji pacjentów i odpowiada za prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych kliniki leczenia bólu i wspiera dział IT w dopasowywaniu działań do potrzeb pacjentów. 

Ada zdobywała fachową wiedzę oraz umiejętności na kierunku Zdrowie Publiczne, specjalizacja Higiena Stomatologiczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zdobyte zdolności szlifowała podczas pracy zawodowej w gabinetach lekarskich oraz w klinikach rehabilitacyjnych, wyróżniając się na tle innych pracowników nie tylko profesjonalizmem, ale także wybitnym zrozumieniem potrzeb pacjentów i empatią.